Elektrosat Internet

KOMUNIKATY


 • 6 UWAGA !
  W dniu 07.12.2018 biuro będzie nieczynne.

  6 30.10.2017. Ze względu na dużą ilość zapytań, informujemy, iż aby możliwie najpełniej cieszyć się nowymi prędkościami, zalecana jest wymiana routera na urządzenie z portami gigabitowymi oraz z technologią dual band, czyli działający w paśmie 2,4 i 5 GHz. Jednocześnie informujemy, iż prędkości w pakietach gwarantowane są jedynie na końcówce kabla, nie zaś za dodatkowym abonenckim urządzeniem typu np. router.

 • 6 01.10.2017 Nowa oferta PROMOCYJNA ze względów technicznych nie obejmuje jedynie lokalizacji przy ulicach: Pasteura, Rymarskiej i Wiejskiej we Wrocławiu..

  6 Serwis po godz. 16.00. Wszelkie awarie po godzinach pracy biura należy zgłaszać pod nr telefonu podany na umowie.

  6 Serwis od 8.00 do 16.00. W razie gdy klient stwierdzi brak dostępu do Internetu należy zgłosić taki fakt osobiście lub pod nr tel. 71 341 50 92. Procedury przyjęcia serwisu podane są w zakładce zasady ogólne lub usługi dodatkowe.
 • 6 Sprawdź prędkość. Jeżeli problem dotyczy prędkości Internetu, to prosimy skorzystać ze speedtesta. Test przeprowadzamy bezpośrednio na kablu lub na kablu z gniazda z pominięciem routera. Minimum to procesor C2D 3GHz, jeśli komputer jest słabszy to wychodzą zaniżone wyniki. Jest to spowodowane tym, że testy są we flash'u, a ten bardzo obciąża procesor. Speedtest.

  6 Jak odnaleźć adres fizyczny (adres mac) karty sieciowej. Pod tymi linkami znajdą Państwo procedurę odnajdywania adresu mac lub IP dla różnych systemów operacyjnych: Windows 7/8/10
 •